Drugi etap T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami za nami. Dzisiaj licznik wskazuje ponad 40 mln kilometrów, ale jeszcze w sobotę wszyscy z zapartym tchem spoglądali na zegarki, które odmierzały upływające godziny i sprawdzali, czy wystarczy ich na to, aby zgromadzić kilometry, których brakuje do zakończenia etapu.

To była niezwykła rywalizacja – mierzenie się z pogodą, pokonywanie swoich słabości i wyścig z czasem. I chociaż na zakończenie II etapu zabrakło kilometrów, to najważniejszy cel został osiągnięty. Po raz kolejny ludzie, którzy pragną pomagać innym pokazali, że najwięcej tej  najcenniejszej energii płynie z serc, które biją dla dzieci potrzebujących pomocy. I tej energii dzisiaj potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! Tylko dzięki niej 150 000 zł za realizację II etapu  trafi na konto fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Zadanie jest proste, i co najważniejsze, w jego wykonaniu nie przeszkodzi pogoda. Wystarczy, że pod tym postem https://bit.ly/2uIdRkz do 29 lipca, opublikowanych zostanie 300 filmów, zachęcających do włączenia się w akcję. To proste i dwukrotnie nagradzane zadanie – po pierwsze pieniądze trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci, po drugie będzie nas jeszcze więcej. A czym nas więcej, tym więcej energii do pokonywania kolejnych kilometrów. Kilometrów, z których każdy ma znaczenie. Zatem nakręcajcie innych na pomaganie!