Finał 5. Edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami za nami. Czek na 1 000 000 złotych trafił do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, chociaż do realizacji ostatniego etapu akcji zabrakło nam kilometrów.

Ale potrzeby wspólnego działania i pomagania nie wyznacza data w kalendarzu. To co nas połączyło to pozytywna energia, a ta nie zna granic. Dlatego też, pokażmy, że pomagamy, bo chcemy i możemy, i udowodnijmy, że nic nam w tym nie przeszkodzi, nawet pogoda. Jest w nas tyle mocy, że sprostamy każdemu wyzwaniu, pokonamy każdą przeciwność natury i udowodnimy, że najważniejszy licznik to ten, który bije w sercu każdego z nas. On nie odlicza kolejnych dni i nie zlicza kolejnych złotówek, on pokazuje  ilość pozytywnej energii, którą możemy przekazać innym.

Jeszcze przez najbliższych 7 dni gromadzimy kilometry, których nam zabrakło. Niezmiennie wystarczy przed aktywnością fizyczną włączyć endomondo, dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i pomagać. Pokażmy wspólnie, że zrealizujemy każdy cel, ponieważ tego chcemy!