Już od pięciu lat T-Mobile zachęca do aktywnego spędzania czasu i połączenia dbałości o własne zdrowie z troską o osoby, które tego potrzebują. Do końca września mamy szansę uzbierać kolejny milion złotych dla podopiecznych fundacji TVN Nie Jesteś Sam. W pierwszym etapie zdobyliśmy już 100 tysięcy złotych - teraz walczymy o kolejne 150 000!

Codzienne pomaganie

Myślisz, że żeby pomagać innym, musisz angażować się w jakiś szczególny sposób? Jest zupełnie inaczej! Na co dzień, chcąc nie chcąc, ruszasz się – jeździsz na rowerze do pracy, uprawiasz jogging w parku lub przynajmniej spacerujesz do piekarni po świeże bułki lub wychodzisz na spacer z psem. Każda z tych aktywności to okazja do zbierania kilometrów! Tak samo, jak na co dzień obecny w twoim życiu jest ruch, obecne są też nowe technologie. Tym razem zamiast włączyć na telefonie grę lub social media, włącz Endomondo. Warto wyrobić w sobie nawyk włączania tej aplikacji podczas każdej chwili w ruchu. Nie tylko zobaczysz, na ile aktywny jesteś w skali dnia, tygodnia lub miesiąca, ale również pomożesz innym! Tutaj nie ma przegranych.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie aplikację Endomondo, dołączysz do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i będziesz pamiętać o tym, by rejestrować kilometry za każdym razem, gdy jesteś w ruchu. W tym roku oprócz biegania, spacerów, nordic walkingu, jazdy na rowerze czy rolkach możesz zdobywać kilometry uprawiając także inne dyscypliny – jazdę na hulajnodze i desce oraz canicross. To kolejny powód, by wstać z kanapy!

50 milionów do zdobycia – zróbmy to razem!

II etap trwa od 1 do 29 lipca 2017 r. Żeby zdobyć kolejne 150 tysięcy złotych dla podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, potrzebujemy zebrać 50 milionów kilometrów.

Do dzieła! Liczy się każdy krok!