W sobotę 27 sierpnia pomyślnie zakończyliśmy piąty etap akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Dzięki waszym zdjęciom zaliczyliśmy też etap czwarty. A to oznacza, że na konto dzieciaków z Fundacji trafiło kolejne 240 tysięcy złotych! A to jeszcze nie koniec.

Jak zapewne wiecie, każdy kolejny etap akcji to nowe wyzwanie – cel, który musimy zrealizować, by na konto Fundacji TVN "nie jesteś sam" trafiły określone kwoty. Czwarty etap okazał się trudniejszy i istniało ryzyko, że nie uda się go zaliczyć. A tak dzielnie walczyliście! W związku z tym T-Mobile zdecydowało się na rzucenie małego koła ratunkowego – zaliczenie etapu i 120 tysięcy na konto Fundacji było możliwe, jeśli zrobicie 120 tysięcy zdjęć (lub filmów) pokazujących, jak zbieracie kilometry. I... udało wam się! Na naszym wydarzeniu na Facebooku ("120 000 zł dla dzieciaków!") możecie zobaczyć, jak piękne, kreatywne i inspirujące zdjęcia zostały udostępnione przez ludzi dobrego serca.

W sobotę 27 sierpnia udało się też pomyślnie zakończyć piąty etap rywalizacji, dzięki czemu Fundacja otrzymała kolejne 120 tysięcy złotych.

Od 28 sierpnia pokonujemy już szósty etap. Tutaj stawka jest wyższa. Jeśli uda się zrealizować cel, T-Mobile przekaże dzieciakom kolejne 140 tysięcy złotych. Aktualny wynik możecie znaleźć na naszej stronie – na razie brakuje nieco ponad 16 tysięcy kilometrów. Szósty etap kończy się 10 września. Wiemy, że dacie radę!

Przypominamy, że aby wziąć udział w zbieraniu kilometrów wystarczy tylko zainstalować na swoim smartfonie aplikację Endomondo, w zakładce "Rywalizacje" wybrać "Pomoc Mierzona Kilometrami" i zacząć się ruszać. Wśród dyscyplin, które można uprawiać znajdują się między innymi bieganie, chodzenie, jazda na rolkach, rowerze i wózku inwalidzkim.