Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami rozkręciła się na dobre – na półmetku akcji uczestnicy pokonali już prawie 94 miliony kilometrów, dzięki czemu w puli dla dzieciaków mamy już 210 000 zł. Ale na tym nie koniec – mierzymy wysoko i walczymy o milion! Teraz, oprócz aktywnego zbierania kilometrów, możesz dołożyć jeszcze jedną cegiełkę dla potrzebujących dzieciaków. Jak? Wystarczy zrobić zdjęcie!

Każdy kolejny etap akcji to nowe kilometrowe wyzwanie. I to zadanie ambitne – do realizacji celu w czwartym etapie i dołożeniu do puli 1200 000 zł zabrakło naprawdę niewiele, bo tylko 200 000 km. Organizatorzy akcji, widząc ogromne zaangażowanie uczestników, zwłaszcza w ostatnich dniach etapu, przygotowali dla nich specjalne zadanie. Jeśli uczestnicy opublikują na wydarzeniu na Facebooku 1200 zdjęć i filmików pokazujących, jak zbierają kilometry dla dzieciaków, T-Mobile przekaże do puli dla dzieciaków 120 000 zł. W ten sposób zebranie miliona złotych na koniec akcji nadal będzie możliwe!

Jak pomóc i dołączyć do wydarzenia? Wystarczy, że wykonasz trzy proste kroki:

1.    Dołącz do wydarzenia 120 000 zł dla dzieciaków! na Facebooku.

2.    Opublikuj swoje zdjęcia lub filmiki pokazujące, jak zbierasz kilometry dla dzieciaków – spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub wózku.

3.    Zaproś znajomych do wydarzenia, aby i oni przyłączyli się do akcji!

Jedna osoba może opublikować kilka zdjęć oraz filmików. Akcja 120 000 zł dla dzieciaków trwa do soboty 27 sierpnia, więc nie ma na co czekać – już teraz zbierajcie kilometry i dzielcie się zdjęciami na tablicy wydarzenia. Pokażcie, ile jesteście w stanie zrobić dla dzieciaków!